Id.Hankó Béla (1927-1993): Erdőszél. Akvarell, papír, jelzett (hátolda... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2000021/IdHanko-Bela-1927-1993-Erdoszel-Akvarell-papir-jelzett-hatoldalan-nyomtatottan-35C3975~II2062569
2062569
10084
373
14000
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,84 EUR , 41,18 USD
Leírás: Id.Hankó Béla (1927-1993): Erdőszél. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 35×50 cm
: turóczi_márk