Börtsök László (?-?): Keresztény művészet, kelta ornamensek. Akvarell,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/373/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2000021/Bortsok-Laszlo-Kereszteny-muveszet-kelta-ornamensek-Akvarell-ceruza-papir-1930-f~II2165781
2165781
10032
373
Leírás: Börtsök László (?-?): Keresztény művészet, kelta ornamensek. Akvarell, ceruza, papír, 1930 feb. 25 bélyegzéssel foltos, lap bal széle sérült, 44×30 cm
: kozár_edit