Zsolnay zöld-arany, virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5/Zsolnay-zold-arany-viragmintas-porcelan-vaza-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-m-14-cm~II2168739
2168739
11136
372
Leírás: Zsolnay zöld-arany, virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 cm
: karap_norbert