XX. sz. eleje: MZ csehszlovák porcelán leveses és szószos tál. Matric... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5/XX-sz-eleje-MZ-csehszlovak-porcelan-leveses-es-szoszos-tal-Matricas-jelzett-kopasokkal~II2159059
2159059
11169
372
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: XX. sz. eleje: MZ csehszlovák porcelán leveses és szószos tál. Matricás, jelzett, kopásokkal 23x7,5 cm, 34x17 cm
: karap_norbert