Bavaria német porcelán fali tányér, matricás, jelzett, apró kopásnyomo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~5/Bavaria-nemet-porcelan-fali-tanyer-matricas-jelzett-apro-kopasnyomokkal-d-24-cm~II2173664
2173664
11170
372
Leírás: Bavaria német porcelán fali tányér, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 24 cm
: kozár_edit