XIX. sz. pálinkás hordó festett felirattal "Tompa Ferencz számára és ö... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~4/XIX-sz-palinkas-hordo-festett-felirattal-Tompa-Ferencz-szamara-es-oromegen-vigalmara-e~II2169628
2169628
11046
372
11000
Art-ceramics
Leírás: XIX. sz. pálinkás hordó festett felirattal "Tompa Ferencz számára és örömégen vigalmára és nejének készítette 1879..." mázas cserép, sérült. 37x33 cm
: karap_norbert