Exner Károly (1850-1919) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~1500021/Exner-Karoly-1850-1919-7E1930-Magyarorszagi-Testedzo-Egyesuletek-Szovetsege-jelzett-Ag-di~II2170872
2170872
31304
372
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Exner Károly (1850-1919) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (48,90g/0.800/56mm) T:2
: ttg