Aranyozott ezüst(Ag) karperec, apró szintetikus kövekkel, jelzett, 5,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~32/Aranyozott-ezustAg-karperec-apro-szintetikus-kovekkel-jelzett-5-5C3975-cm-brutto-10-9-g~II2170816
2170816
19142
372
Jewellery
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) karperec, apró szintetikus kövekkel, jelzett, 5,5×5 cm, bruttó: 10,9 g
: kozár_edit