13135.
372. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Fábián Imre: A huszadik század zenéje. Bp., 1966., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, hiányos papír védőborítóban.