Utolsó vacsora. Fém dombormű, 1910 1935 Gloria Roma jelzéssel, régi, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~8/Utolso-vacsora-Fem-dombormu-1910-1935-Gloria-Roma-jelzessel-regi-kisse-serult-fa-keretbe~II2172401
2172401
11399
372
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: Utolsó vacsora. Fém dombormű, 1910 1935 Gloria Roma jelzéssel, régi, kissé sérült fa keretben, 14x29 cm
: tánczos_gábor