Goblein ovális, díszes, enyhén sérült fa keretben, belső: 26x20 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Kepkeretek~13/Goblein-ovalis-diszes-enyhen-serult-fa-keretben-belso-26x20-cm~II2171523
2171523
12005
372
Frames
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Goblein ovális, díszes, enyhén sérült fa keretben, belső: 26x20 cm
: karap_norbert