Cserkész

Tételek száma: 14

cca 1930 Cserkész fiú, fotólap Schäffer mohácsi műterméből, 13,5×8,5 cm
12843.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13 db cserkész témájú felvarró
12844.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
3 db jelzett cserkész grafika. 19x13, 25x17 cm méretben.
12845.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930 Cserkész tábor 4 db fotó 6x9 cm + 1 Erzsébet híd fotó
12846.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1913 5 db cserkész témájú fotólap, az Amatőr Gyűjtők És Sportolók Egyesülete bélyegzésével, kettő hajtott 9×14 cm
12847.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
O.S.L.F. felvarró, 9×7 cm
12848.

O.S.L.F. felvarró, 9×7 cm

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Csongrádi Jenő: Új magyar cserkészkönyv. Cserkészélet fiúknak-lányoknak. II. kötet. A könyv a magyar cserkészszövetség próbaszabályzatának figyelembevételével készült. H.n., 1991, Regnum Marianum. Kézirat gyanánt belső használatra. Könyvkereskedelmi forgalomba nem hozható. Gazdagon illusztrált. Kiadói enyhén kopott papírkötésben. 452. sz. Szent Bernát cserkészcsapat 8420 Zirc, Ciszterci Apátság bélyegzőjével az előzéklapon és hátul.
12849.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csongrádi Jenő: Új magyar cserkészkönyv. Cserkészélet fiúknak-lányoknak. I. kötet. A könyv a magyar cserkészszövetség próbaszabályzatának figyelembevételével készült. H.n., 1991, Regnum Marianum. Kézirat gyanánt belső használatra. Könyvkereskedelmi forgalomba nem hozható. Gazdagon illusztrált. Kiadói kopott papírkötésben. 452. sz. Szent Bernát cserkészcsapat 8420 Zirc, Ciszterci Apátság bélyegzőjével az előzéklapon. Foltos.
12850.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1933 Gödöllő, a Jamboree színes térképe, 1:6000, kiadja: Athenaeum, kis szakadásokkal, foltos, 41×54 cm
12851.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1935-1939 Magyar Cserkész 4 db száma. Szerk.: Dr. Sztrilich Pál. Papírkötés. Kopottas állapotban, egyiken nagyobb szakadás
12852.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12853.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
3 db könyv - Cserkésznotesz. Bp., 1992, Márton Áron Kiadó. + Baden-Powell: A boldogulás ösvényein. Bp., 1999, Márton Áron Kiadó. + Bakay Kornél: Ragyogj cserkészliliom. Bp., 1989, Metrum. Kötetenként változó kötésben és állapotban + cserkész boríték, 2 db + cserkész toborzó laminált lap
12854.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft