Könyvek: Vadászat Tételek száma: 21
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2144659
17111
372
Books: Hunting
Róna István: Híres vadászkalandok. Bp., 1960., Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. 2098165
17112
372
Books: Hunting
Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban. 2144522
17113
372
Books: Hunting
Széchenyi Zsigmond: Denaturált Afrika. Bp., 1971, Szépirodalmi. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés. 2117286
17114
372
Books: Hunting
Hunor vadászkönyv. Főszerk.: Zoltán Attila. [Bp.], é. n., Officina Nova. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 2129333
17115
372
Books: Hunting
Ballagó-Beregszászi-Dr. Csőre-Dr. Fodor-Dr. Nagy: Vadászat Magyarországon. Bp., 1980, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2033644
17116
372
Books: Hunting
Dr. Zoltán Ödön: A vadászat magyar jogi rendje. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 799 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. 2144956
17117
372
Books: Hunting
Molnár Gábor: Barátom, a vadon. Brazíliai vadászkalandok. Bp., 1967, Móra. Átkötött nyl-kötés, volt könyvtári példány. 2144665
17118
372
Books: Hunting
Molnár Gábor: Kalandok a brazíliai őserdőben. Vadász- és gyűjtőúton Észak-Brazília ősvadonjában. Bp., 1962, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval. 2171513
17119
372
Books: Hunting
Kittenberger Kálmán: Vadászkalandok Afrikában. Bp., 1955, Szépirodalmi. Kiadói kopott, szakadozott papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft