Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935, Káldor. Kiadói aran... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/Eckhart-Ferenc-Magyarorszag-tortenete-Bp-1935-Kaldor-Kiadoi-aranyozott-vaszonkotesben-~II2173303
2173303
15755
372
Books: History
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935, Káldor. Kiadói aranyozott vászonkötésben, foltos, kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
: kozár_edit