https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 154

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hungaro-Polonica. Tanulmányok a magyar-lengyel történelmi és irodalmi kapcsolatok köréből. Szerk.: Kiss Gy. Csaba és Kovács István. Bp.,1986., MTA Irodalomtudományi Intézete. Kiadói kartonált papírkötés.
15746.

Hungaro-Polonica. Tanulmányok a magyar-lengyel történelmi és irodalmi kapcsolatok köréből. Szerk.: Kiss Gy. Csaba és Kovács István. Bp.,1986., MTA Irodalomtudományi Intézete. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Koroda Pál: Rákóczi élő tábora és az ellentábor. Bp., 1933. Hollósy János. Kiadói papírkötésben. 18p.
15747.

Koroda Pál: Rákóczi élő tábora és az ellentábor. Bp., 1933. Hollósy János. Kiadói papírkötésben. 18p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Klebelsberg Kunóné: Életutunk. Klebelsberg Kunóné visszaemlékezései. A bevezetőt írta, a szöveget jegyzetekkel ellátta és sajtó alá rendezte dr. Máriaföldy Márton. Bp., 1992., Kereszténydemokrata Néppárt. Kiadói papírkötés.
15748.

Klebelsberg Kunóné: Életutunk. Klebelsberg Kunóné visszaemlékezései. A bevezetőt írta, a szöveget jegyzetekkel ellátta és sajtó alá rendezte dr. Máriaföldy Márton. Bp., 1992., Kereszténydemokrata Néppárt. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szenczei László: A magyar nép tragédiája. Kolozsvár, é.n., Minerva Rt. Kiadói papírkötésben, foltos, szakadt, firkált állapotban. 44p.
15749.

Szenczei László: A magyar nép tragédiája. Kolozsvár, é.n., Minerva Rt. Kiadói papírkötésben, foltos, szakadt, firkált állapotban. 44p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
5
Teleki Sándor: Emlékezzünk régiekről. Emlékezések és levelezés. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel közzéteszi: Csetri Elek. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói papírkötés. A bevezető tanulmány és jegyzet író Csetri Elek dedikációjával.
15750.

Teleki Sándor: Emlékezzünk régiekről. Emlékezések és levelezés. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel közzéteszi: Csetri Elek. Bukarest, 1973, Kriterion. Kiadói papírkötés. A bevezető tanulmány és jegyzet író Csetri Elek dedikációjával.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig. Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban
15751.

Andrić Sándor: A Montenegroi fejedelemség története a legrégibb időtől fogva az 1852-es évig. Szerb okmányok, segédművek, és népénekek után kidolgozta --, fordította Kunos Gyula. Nagybecskerek, 1890. Pleitz Fer. Pál. XII + 153 + [3] p. Aranyozott gerincű félvászon kötésben. Jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Ölvedi Ignác: A budai vár és a debreceni csata. Bp., 1970, Zrínyi. Vászonkötésben, jó állapotban.
15752.

Ölvedi Ignác: A budai vár és a debreceni csata. Bp., 1970, Zrínyi. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
EUR
,
1,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Bártfai Szabó László: Ghymesi Forgách Ferenc 1535-1577. Magyar Történeti Életrajzok. XX. évf. 1-2. füzet. Bp.,1904, Magyar Történelmi Társulat. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos, laza, sérült fűzéssel, kötéssel, dohos.
15753.

Bártfai Szabó László: Ghymesi Forgách Ferenc 1535-1577. Magyar Történeti Életrajzok. XX. évf. 1-2. füzet. Bp.,1904, Magyar Történelmi Társulat. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, foltos, laza, sérült fűzéssel, kötéssel, dohos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Galántai József: Trianon és a kisebbségvédelem. A kisebbségvédelem nemzetközi jogrendjének kialakítása. 1919-1920. Bp.,1989,Maecenas. 2 színes térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.
15754.

Galántai József: Trianon és a kisebbségvédelem. A kisebbségvédelem nemzetközi jogrendjének kialakítása. 1919-1920. Bp.,1989,Maecenas. 2 színes térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
3
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935, Káldor. Kiadói aranyozott vászonkötésben, foltos, kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15755.

Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1935, Káldor. Kiadói aranyozott vászonkötésben, foltos, kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Komlós János: Elárult ország. Bp., 1961., Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított, sérült papír védőborítóban,
15756.

Komlós János: Elárult ország. Bp., 1961., Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított, sérült papír védőborítóban,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Bernd Naumann: Az Auschwitz-per. Beszámoló Mulka és társai vádlottaknak a frankfurti esküdbíróság előtt lefolyt bűnügyéről. Bp., 1966., Kossuth. Kiadói papírkötés, javított kötéssel.
15757.

Bernd Naumann: Az Auschwitz-per. Beszámoló Mulka és társai vádlottaknak a frankfurti esküdbíróság előtt lefolyt bűnügyéről. Bp., 1966., Kossuth. Kiadói papírkötés, javított kötéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám:
Itt követheti, hogy hol tartunk a teremben. A tétel oldalán tud ajánlatot tenni.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz