17352.
372. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 000 Ft
A lány, aki Rózsát nevetett. Újgörög népmesék. Ford.: Moravcsik Gyuláné, Hadzisz Dimitrisz. Vál., az utószót és a jegyzeteket írta: Hadzisz Dimitrisz. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1964, Európa. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, volt könyvtári példány.