Kézikönyv a "HANGYA" szövetkezeti boltkezelők és alkalmazottak részére... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/372/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000018/Kezikonyv-a-HANGYA-szovetkezeti-boltkezelok-es-alkalmazottak-reszere-Osszeallitottak-~II2169105
2169105
17469
372
Leírás: Kézikönyv a "HANGYA" szövetkezeti boltkezelők és alkalmazottak részére. Összeállították: A "HANGYA" boltostanfolyamának előadói. Bp., Hangya. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borítóval.
: kozár_edit