Bertram porcelán kislány. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 19,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/371/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Bertram-porcelan-kislany-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-19-5-cm~II2167176
2167176
11173
371
8500
Kikiáltási ár:
8 500 Ft 22,97 EUR , 25,00 USD
Leírás: Bertram porcelán kislány. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 19,5 cm
: karap_norbert