Militária

Tételek száma: 48

1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 NMK 249.
31645.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 NMK 249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1898. 32. Gyalogezred - 1878-1898 címeres szövetborítású jelvény aranyozott karton(?) rátéttel, nemzetiszín kokárdán, szalaggal (43x34mm) T:2 rátéten sérülések / Hungary 1898. 32. Gyalogezred (32nd Infantry Regimnet) - 1878-1898 textile wrapped badge with gilt cardboard(?) overlay, with national colors cockade and ribbons (43x34mm) C:XF damages on the overlay
31646.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
1898. 32. Gyalogezred - 1878-1898 címeres szövetborítású jelvény aranyozott karton(?) rátéttel, nemzetiszín szalaggal (44x34mm) T:2 rátéten sérülések / Hungary 1898. 32. Gyalogezred (32nd Infantry Regimnet) - 1878-1898 textile wrapped badge with gilt cardboard(?) overlay, with national colors ribbons (44x34mm) C:XF damages on the overlay
31647.

1898. "32. Gyalogezred - 1878-1898" címeres szövetborítású jelvény aranyozott karton(?) rátéttel, nemzetiszín szalaggal (44x34mm) T:2 rátéten sérülések / Hungary 1898. "32. Gyalogezred (32nd Infantry Regimnet) - 1878-1898" textile wrapped badge with gilt cardboard(?) overlay, with national colors ribbons (44x34mm) C:XF damages on the overlay

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
~1910. Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és Hazáért Br díjérem mellszalagon (36mm) T:2-
31648.

~1910. "Ifjúsági Lövőverseny / Királyért és Hazáért" Br díjérem mellszalagon (36mm) T:2-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia / Csanád vármegye 1912. A 1912. SEPTEMBER HAVI CSANÁDMEGYEI KIRÁLYHADGYAKORLATOK EMLÉKÉRE Br medál (29mm) T:2- fny. Austro-Hungarian Monarchy / Csanád County 1912. Military Exercise with the presence of Franz Joseph Br commemorative medallion C:VF ear mark
31649.

Osztrák-Magyar Monarchia / Csanád vármegye 1912. "A 1912. SEPTEMBER HAVI CSANÁDMEGYEI KIRÁLYHADGYAKORLATOK EMLÉKÉRE" Br medál (29mm) T:2- fny. Austro-Hungarian Monarchy / Csanád County 1912. "Military Exercise with the presence of Franz Joseph" Br commemorative medallion C:VF ear mark

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
28
1914. A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel Ag, zománcozott kitüntetés mellszalagon, eredeti, rendkívül jó állapotban lévő BACHBUCH A. - CS. ÉS KIR. UDVARI ÉKSZERÉSZ tokban T:1- zománchiba  Hungary 1914. Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration Ag decoration on ribbon, in original BACHBUCH A. - CS. ÉS KIR. UDVARI ÉKSZERÉSZ case C:AU enamell error NMK 283.
31650.

1914. "A Vörös Kereszt II. Osztályú Díszjelvénye hadidíszítménnyel" Ag, zománcozott kitüntetés mellszalagon, eredeti, rendkívül jó állapotban lévő "BACHBUCH A. - CS. ÉS KIR. UDVARI ÉKSZERÉSZ" tokban T:1- zománchiba Hungary 1914. "Red Cross, Badge of Honour, 2nd Class, with a war decoration" Ag decoration on ribbon, in original "BACHBUCH A. - CS. ÉS KIR. UDVARI ÉKSZERÉSZ" case C:AU enamell error NMK 283.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis Br medál füllel (16mm) T:2- patina
31651.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis" Br medál füllel (16mm) T:2- patina

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. I. Ferenc József, II. Vilmos / Viribus Unitis Al medál (25mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914. Franz Josef I, Wilhelm II / Viribus Unitis Al medal (25mm) C:XF
31652.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "I. Ferenc József, II. Vilmos / Viribus Unitis" Al medál (25mm) T:2 Austro-Hungarian Monarchy 1914. "Franz Josef I, Wilhelm II / Viribus Unitis" Al medal (25mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal war metal decoration, without ribbon C:XF NMK 137.
31653.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" war metal decoration, without ribbon C:XF NMK 137.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Erzsébet Királyné béke medál ezüstözött Br érem füllel ELISABETA CONCILIA NOBIS VICTORIAM PACEMQUE / 1915 (40mm) T:1-,2 patina  Austro-Hungarian Monarchy 1915. Empress Elisabeth Peace Medal silver plated Br patriotic medallion with ear (40mm) C:AU,XF patina
31654.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Erzsébet Királyné béke medál" ezüstözött Br érem füllel "ELISABETA CONCILIA NOBIS VICTORIAM PACEMQUE / 1915" (40mm) T:1-,2 patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Empress Elisabeth Peace Medal" silver plated Br patriotic medallion with ear (40mm) C:AU,XF patina

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1914-1915. Isten segíts győzelemre / Királyunk imája -ezüstözött, fülezett Br medál (17,5x25,5mm) T:2 1914-1915. God, help us to victory / Our kings pray - silvered, eared Br medallion (17,5x25,5mm) C:XF
31655.

1914-1915. "Isten segíts győzelemre / Királyunk imája" -ezüstözött, fülezett Br medál (17,5x25,5mm) T:2 1914-1915. "God, help us to victory / Our king's pray" - silvered, eared Br medallion (17,5x25,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295.
31656.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft