Arany (Au) 18K Resios watch mechanikus női karóra, másodpercmutatós számlappal, bőr szíjjal, az üveglapja karcos, nem működik, jelzetlen, bruttó: 12,18 g
cca 1945 Lengyelország címere. Aranyozott ezüst keret, gilosált díszítéssel, tűzzománc címerképpel. Jelzett, mesterjegyes. Kitámasztóval. 57g / cca 1945 Coat of arms of Poland. Enamel in gold plated silver frame. Hallmarked. With table stand. 6,5x8,5 cm, 57g