12142.
371. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
1986 Népszínház, béremelésről szóló iratok különböző zenészek és tánckari tagok részére, össz. 17 db. Mindegyiken Miszlay István (1930-2005) Jászai Mari-díjas magyar rendező, a színház igazgatójának autográf aláírásával, többségén a színház bélyegzőjével és a tagok aláírásával. Részben kopottas, foltos