Cserkész Tételek száma: 9
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2122613
12565
371
Scout
cca 1930 Kinizsi cserkészcsapat fotólap kissé gyűrött. 2117069
12566
371
Scout
1935 A 239. sz. Munkácsy cserkész csapat csoportképe, Róna Károly műterméből, 8,5x13,5 cm 2151418
12567
371
Scout
1935-1936 Bp., Deák-téri Luther Szövetség cserkészcspatai és öregcserkészcsapatának műsoros táncestjeinek meghívói, az egyiken cserkész bélyegzéssel. 2151551
12568
371
Scout
1933 A gödöllői jamboree színes térképe,1:6000, Bp., Athenaeum, Hátoldalt ragasztással erősítve 40×55 cm 2044179
12569
371
Scout
Czakó jelzéssel: Megalakult a Kacsa őrs. Cserkész grafika.Tus, papír. Jelzett. 10x23 cm 2044172
12570
371
Scout
Tamás 1938 jelzéssel: Cserkész grafika. Megjelent. Ceruza, papír. Jelzett. 18x14 cm 1557851
12571
371
Scout
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. 2151397
12572
371
Scout
Temesi Győző: Győzni! Az új magyar fiú regénye. Bp., 1929, Franklin, 147 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 2162547
12573
371
Scout
Bakay Kornél: Ragyogj cserkészliliom! Sinkovits Imre bevezetőjével. Budapest, 1989, Metrum. Kiadói papírkötés. Enyhén kopottas állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: