Könyvek: Vallás

Tételek száma: 79

17355.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
17356.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
17357.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
17358.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17359.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kovács Albert: Egyházjogtan. 1-2. füzet. Különös tekintettel a magyar protestáns egyház jogi viszonyaira. Protestáns Theologiai Könyvtár. Ötödik évf. X. köt. 1-2 füzet. Bp., 1878., Magyarországi Protestansegylet,(Franklin-ny.), XII+340;XIII-XVIII+341-674 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
17360.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16
17361.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17362.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Turchányi Egon: Glóriás Árpádok. Dr. Kornis Gyula előszavával. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1938.] Szent István-Társulat [Stephaneum.] 287 p. + 4 (színes tábla, a táblák előtt feliratozott hártyapapírral) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a lapélek felső része festett, kopott borítóval.
17363.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Bonifaz Martin Schnappinger (1761-1832): Die heilige Schrift des neuen Bundes, mit vollständig erklären Anmerkungen. I., III.-IV. köt. Grätz, 1818., Johann Andreas Rienreich, XVI+520; 727; 651 p. Negyedik, javított kiadás. Német nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, a gerincen piros, aranyozott feliratú címkével, kopott borítóval, az első kötetben 1818-as possessori bejegyzéssel (Ex Libris Petri Martinovits.)
17364.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Francisco Genetto: Theologia moralis, juxta sacrae scripturae, ... Tomus Secundus. Venetiis, 1776., Ex Typographia Balleoniana, XXIV+408 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, intézményi bélyegzővel.
17365.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
[Vitus Pichler (1670-1736)]: Theologia Polemica. Pars Secunda. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1755., Typis, Academicis Societatis Jesu, 4 sztl. lev.+559+1 p.+4 sztl. lev. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötés, kissé kopottas borítóval.
17366.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft