Albert Dauzat-Fernard Bournon: Paris et ses Environs. Paris,1925, Librairie Larousse, 374 p.
Kiadói egészvászon kötés.Sok képpel és illusztrációval. Francia nyelven. A borítója foltos. A gerince sérült, viseltes. /
With a lot of picutres, and illustrations, in french language. Cloth-binding.
The cover is spotty. The spine is damaged.
Derzsi András - Dr. Várszegi Gyula: A metró és a budapesti közlekedés. Bp., é.n., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. 142 p. Kiadói papírborítóban, rengeteg fotóval és illusztrációval.
Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás. Kiadói modern műbőrkötésben, jó állapotban.
Vujicsics Sztoján: Szentendre. Tahin Gyula fotóival. Bp., 1990, Corvin. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./Stojan Vujicic: Szentendre, with photos of Tahin Gyula. Paperbinding, in German language.