2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1890 Kondás, acélmetszet, papír, jelzett (Theodor Alphons), Poettenkofen festménye után, foltos, kis sérüléssel, fa keretben, 12,5×17 cm