Szappanos István (1945-): Corpus. Fametszet, papír, kasírozva, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/371/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szappanos-Istvan-1945-Corpus-Fametszet-papir-kasirozva-jelzett-szamozott-34-Uvegez~II2162494
2162494
10283
371
Leírás: Szappanos István (1945-): Corpus. Fametszet, papír, kasírozva, jelzett, számozott (3/4). Üvegezett fa keretben, 24x19,5 cm
: karap_norbert