Festmények és grafikák Tételek száma: 435
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2165240
10316
371
Össz. 5 db klf. rézkarc és hidegtű grafika, többek közt Varga Nándor Lajos, Pirkenstein után (1895-1978): Fünfkirchen (Pécs), rézkarc, papír, jelzett a karcon, 9,5x14,5 cm 2165565
10317
371
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Portré (Önarckép?). Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 18×11 cm 2161291
10318
371
Vágfalvi Ottó (1925-2015): Folyópart hajókkal (Duna?). Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×44 cm 2165894
10319
371
Vágvölgyi Ilona (1940-?): Össz. 21 db jelmezterv Tolsztoj: A sötétség hatalma c. darabhoz, Déryné Színház, 1974. Vegyes technika, papír. Lapméret: 60x26 cm. 1349990
10320
371
Vass jelzéssel: Havas pad. Olaj, vászon, keretben, 49×39 cm 2161632
10321
371
Vaszary jelzéssel: Csodaszarvas. Tus, papír, vékony kartonra kasírozva, 21x15 cm 2165910
10322
371
4200
Vágó Pál (1853-1928) festménye után Pap(p) Henrik (1864-1910). Víg Társaság. Az orsz. m. képzőművészeti társulat műlapja 1890-re. Rézkarc, papír, jelzett a karc alatt foltos. 20,5x31 cm. 1098203
10323
371
Verebényi Tibor: Téli patak. Olaj, farost, jelzett, keretben, 38x60 cm 2147670
10324
371
Vén Edit (1937-): Kosaras lány. Zománcfesték, kerámia, hátoldalán jelzett, keretben, 45×15 cm 2122598
10325
371
Viczmándy jelzéssel. Karikatúrák. Papír, ceruza. 29x21 cm 2126596
10326
371
Villányi jelzéssel: Virágok. Akvarell, selyem, kartonra kasírozva, foltos üvegezett, enyhén sérült fa keretben, 45,5x35,5 cm 2164256
10327
371
Vigh jelzéssel: Tóparti fák. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, keretben 30,5×43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft