Festmények és grafikák Tételek száma: 435
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2166393
10244
371
Réti Mátyás (1922-2002): Eger. Színes linómetszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, lap széle foltos, metszet ép, 25×34,5 cm 1996296
10245
371
Rosie Rey (?-?): Absztrakt, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 33×26,5 cm 2165173
10246
371
7500
Viktor Roman, Román Viktor (1937-1995): Konstruktív kompozíció, a Hommage a Patkai mappából. Szitanyomat, merített papír, jelzett és számozott (46/50). 2161693
10247
371
Rozs J. jelzéssel: Udvar. Akvarell, papír, sérült (szakadt, hiányos), hátoldalán ragasztás nyomaival, 35x50 cm 2073280
10248
371
Róna jelzéssel: Tündér. vegyes technika, papír, foltos, üvegezett keretben, 24×29 cm 1949611
10249
371
Rujda jelzéssel: Kunyhó, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 30,5×43 cm 2162134
10250
371
Ruszkay György (1924-1998): 5 Százlábúvicc, tus-montázs, papír, jelzetlen 21,5x15 cm 2162128
10251
371
Ruszkay György (1924-1998): Karikatúra, tus-papír, jelzett 14,5x14,5 cm 2130010
10252
371
Sassy jelzéssel: Férfi portré. Pasztell, papír, szakadással, ragasztóval, 46,5x35 cm 1940669
10253
371
11000
Say Kornél (?-?): Nikotex reklám karikatúrák (3 db). Tus-akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×10-10-18 cm 2165108
10254
371
Scheiber jelzéssel: Padon. Lavírozott tus, fedőfehér, papír, 30,5×21 cm 2161722
10255
371
Scheiber jelzéssel: Csavargó. Vegyes technika, papír, sérült (kisebb szakadásokkal), 60,5x43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft