Zsolnay + Hollóházi porcelán tál, Jelzettek, kopásokkal 37x26 cm, d: 3... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/370/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Zsolnay-plus-Hollohazi-porcelan-tal-Jelzettek-kopasokkal-37x26-cm-d-34-cm~II2159039
2159039
11146
370
Leírás: Zsolnay + Hollóházi porcelán tál, Jelzettek, kopásokkal 37x26 cm, d: 34 cm
: karap_norbert