Porcelán Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2127303
11134
370
Zsolnay virágmintás mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 2152618
11135
370
2200
Zsolnay búzavirág és pillangó mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 11x7 cm, 8 cm 2152543
11136
370
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, kézzel festett, apró mázhibákkal, 10×10 cm 2152453
11137
370
Zsolnay orchidea mintás váza. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel 17 cm 2158567
11138
370
Zsolnay faágakat gyűjtő kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15,5 cm 2159201
11139
370
Zsolnay Tercia kisfiú labdával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 2156082
11140
370
Zsolnay süteményes tálca. Matricás, jelzett, kopásokkal 44x16 cm 2070456
11141
370
2 db porcelán szíveske. Zsolnay, hajszálrepedéssel, 9 cm, Kéményseprős. Jelzett, hibátlan, 11 cm 1929065
11142
370
Zsolnay hiányos teás készlet: kanna, cukortartó, 6 db csészealj, matricás, jelzettek, apró kopásokkal 2158935
11143
370
Zsolnay nyuszi faággal, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 7 cm 2152432
11144
370
Zsolnay nyuszi, kézzel festett, kopásokkal, jelzett m: 6 cm 2152746
11145
370
Zsolnay tálka.Matricás, jelzett, hibátlan d: 8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft