Porcelán Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2153306
11122
370
Herendi csipkebogyó mintás sültes tál, kézzel festett, jelzett, ksi mázhibával. d: 44x32 cm 2153272
11123
370
Herendi csipkebogyó mintás áttört kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 22 cm, m: 8 cm 2134967
11124
370
Herendi rózsa dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x5 cm 2155957
11125
370
2 db Herendi tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm, 12 cm 2160517
11126
370
11000
Herendi fekete bazsarózsa mintás mini váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 9 cm 2152539
11127
370
Herendi Tertia tavirózsa. Sérült, jelzett, kézzel festett. 13 cm 1907183
11128
370
24000
Herendi (CD) mintás három karú gyertyatartó (kivehető), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:42 cm, h:36 cm 2152630
11129
370
Herendi rózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 7x5,5 cm 2153202
11130
370
Herendi varangyos béka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 7,5x5 cm 2153205
11131
370
Herendi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14x10 cm 2154177
11132
370
Herendi porcelán harmonikázó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 2157545
11133
370
Herendi porcelán malacok, 2 db, kézzel festett, jelzett, enyhén foltosak, apró kopásnyomokkal 2,5x6, 3,5x3,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft