Reklám Tételek száma: 99
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2152220
12650
370
Advertisement
cca 1940-50 2 db Szivarkahüvely karton doboz (Béke és Senator extra), Béke kevés tartalommal, Senator sérült. 2152266
12651
370
Advertisement
cca 1926-40 Stambul dohány karton doboz, magyar címerrel is illusztrált, alján Budapest Kőbánya 1926 bélyegzővel, sérült, 7,5x17x4,5 cm + Nipopáll dohány karton doboz, illusztrált, sérült, 7,5x13,5x2,5 cm 2152340
12652
370
Advertisement
2 db régi Saturnus fénymáz pasztás illsuztrált fém doboz fedéllel, "Uranos" vegyészeti gyár, Hochsinger Testvérek, kopott, horpadt, m: 6 és 7 cm 2157724
12653
370
Advertisement
Raffa füstszűrős szivarkahüvely papírdoboza, 8×19×3 cm 2153795
12654
370
Advertisement
cca 1970-1980 Kb. 170 db külföldi söralátét, ismétlődésekkel is. 2154029
12655
370
Advertisement
Stühmer Növénytani képek 2 füzete: Gombák, hiányos, benne 32 db litho gyűjtői kártyával; Gyógynövények, teljes, 48 db litho gyűjtői kártyával. Bp., Stühmer, (Zahler Breuer-ny.) Foltos papírmappákban, kártyák: 11x6 cm, mappák: 27x32 cm 2160566
12656
370
Advertisement
cca 1930 Franck Kneipp malátakávé, kétoldalas karton reklám tábla, plakát. 24x34 cm 2133879
12657
370
3800
Advertisement
1914 Schuchardt és Schütte fémmegmunkálásra és gépépítésre való szerszámok. Képes árjegyzék. 438p. Kiadói félvászon kötésben. 2138952
12658
370
Advertisement
cca 1929 Rosta Ferenc koszorús órásmester reklám nyomtatvány, levél és boríték 2117781
12659
370
Advertisement
4 db fa és 3 db fém szivaros, cigarettás, dohányos doboz. / Tobacco and cigarette boxes 2160650
12660
370
Advertisement
cca 1890-1935 23 db fejléces számla nagyrészt magyar, nagyrészt mind különféle 2160472
12661
370
Advertisement
1942 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1942-es naptára, az utolsó lap leszakadt, 5 lap szélén, sarkán hiánnyal, elvált a mappától, plusz egy mappával, az első mappa üres, a második mappa hátoldalán hiánnyal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft