Reklám

Tételek száma: 99

cca 1940-50 2 db Szivarkahüvely karton doboz (Béke és Senator extra), Béke kevés tartalommal, Senator sérült.
12650.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1926-40 Stambul dohány karton doboz, magyar címerrel is illusztrált, alján Budapest Kőbánya 1926 bélyegzővel, sérült, 7,5x17x4,5 cm + Nipopáll dohány karton doboz, illusztrált, sérült, 7,5x13,5x2,5 cm
12651.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
2 db régi Saturnus fénymáz pasztás illsuztrált fém doboz fedéllel, Uranos vegyészeti gyár, Hochsinger Testvérek, kopott, horpadt, m: 6 és 7 cm
12652.

2 db régi Saturnus fénymáz pasztás illsuztrált fém doboz fedéllel, "Uranos" vegyészeti gyár, Hochsinger Testvérek, kopott, horpadt, m: 6 és 7 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Raffa füstszűrős szivarkahüvely papírdoboza, 8×19×3 cm
12653.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
cca 1970-1980 Kb. 170 db külföldi söralátét, ismétlődésekkel is.
12654.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Stühmer Növénytani képek 2 füzete: Gombák, hiányos, benne 32 db litho gyűjtői kártyával; Gyógynövények, teljes, 48 db litho gyűjtői kártyával. Bp., Stühmer, (Zahler Breuer-ny.) Foltos papírmappákban, kártyák: 11x6 cm, mappák: 27x32 cm
12655.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1930 Franck Kneipp malátakávé, kétoldalas karton reklám tábla, plakát. 24x34 cm
12656.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1914 Schuchardt és Schütte fémmegmunkálásra és gépépítésre való szerszámok. Képes árjegyzék. 438p. Kiadói félvászon kötésben.
12657.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
cca 1929 Rosta Ferenc koszorús órásmester reklám nyomtatvány, levél és boríték
12658.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4 db fa és 3 db fém szivaros, cigarettás, dohányos doboz. / Tobacco and cigarette boxes
12659.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1890-1935 23 db fejléces számla nagyrészt magyar, nagyrészt mind különféle
12660.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1942 Richter Gedeon Vegyészeti Gyár Rt. 1942-es naptára, az utolsó lap leszakadt, 5 lap szélén, sarkán hiánnyal, elvált a mappától, plusz egy mappával, az első mappa üres, a második mappa hátoldalán hiánnyal.
12661.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft