cca 1930-40 3 db kis méretű klf.budapesti gyógyszertári karton doboz: Patakfalvy Sándor, "Városháza" gyógyszertára, Muzeum krt. 2. "Szent Szív gyógyszertár, Baross u. 44, Mária u. sarok, illusztrált. Muzeum gyógyszertár, Kossuth Lajos u. 22, illusztrált Mindegyik kopott.+ 1 db kis méretű fém doboz, illusztrált, Regis in Germany felirattal, erősen kopott.
cca 1930-40 Vegyes tétel, össz. 3 db: Perczel Zománcmű, Bonyhád feliratos zománc hamutartó, sérült, d: 11 cm. 2 db illusztrált Sport szivarkás karton doboz, egyikén Horthy Kupa 1937, augusztus 14-20 felirattal, másik belsejében versenyen felvonuló sportolók képével, sérült.