Bolhapiac

Tételek száma: 305

Fém kereszt üveg kövekkel díszítve, 8,5×6 cm
11734.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
3 db régi fa bélyegző: Fizetve, sérült. Iregszemcse Község Közellátási hivatala, enyhén kopott. Olvashatatlan, enyhén kopott.
11735.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4 db piercing
11736.

4 db piercing

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1970 Tiger óvszer 2 db os eredeti csomagolásban
11737.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Poll Hugó félkemény művészpasteljei. Bontatlan pasztellek a festőművész saját márkája
11738.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
26

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft