Bolhapiac

Tételek száma: 305

Rattan-réz kínáló, poros, enyhén sérült, m: 20 cm, d: 30 cm
11554.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Füles fém tálca, enyhén kopott, koszos 31x49 cm
11555.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Műbőr táska tabletnak vagy laptopnak, enyhén foltos, de jó állapotban 22x30 cm
11556.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Össz. 5 db klf. gyertyatartó: 2 db porcelán, egyik Rosenthal studio-line, form: polygon, design: Tapio Wirkkala, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7,5 cm + Gemma porcelán, talpánál gyári hibával, jelzett, m: 8 cm. Partylyte kerámia, toboz formájú, kopásnyomokkal, m: 12 cm. Fa, fém betéttel, m: 17,5 cm + 1 db üveg, irizáló, apró kopásnyomokkal, m: 4 cm, d: 8 cm
11557.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Fa bivaly és őz figura, össz. 2 db, m. 5 és 7 cm
11558.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes bolha tétel. Régi pipa. 2 db bélyegző, egyiken ifj. Pacher Károly, Miskolc felirattal, hiányos (fém alsó rész nélkül). Szivarka- és pipatömő. Horpadt, rozsdás fém dobozban.
11559.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ablakrács ezüstszínű dísztárgy keretben, tükörre applikálva, falra akasztható, sérült dobozban, 28x23 cm
11560.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pálmafa plasztikus ezüstszínű dísztárgy keretben, tükörre applikálva, falra akasztható, sérült dobozában, 28x23 cm
11561.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11562.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Régi levélmérleg, fém, tálca nélkül, talpán Columbus felirattal és ornamentikus díszítéssel, m: 20 cm
11563.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
Össz. 9 db konyhai eszköz. Diótörő, 2 db hámozó, 1 db leveses kimerő stb. Mindegyik kopásnyomokkal.
11564.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3 db feketére festett és lakkozott fa tárgy: váza, m: 25. Pohár. m: 7,5 cm. Doboz fedéllel, 6,5x10x10 cm. Mindegyik apró kopásnyomokkal.
11565.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft