5 000 Ft
[Joseph Lauber (1744-1810)]: Institutiones theologiae pastoralis compendiosae Josephi Lauber. Tomus I. Tyrnaviae [Nagyszombat], 1785., Typis Regiae Universitatis Budensis, 9 sztl. lev.+440 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, a gerincen piros aranyozott gerinccel, aranyozott feliratú címkével, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.