15000.
370. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
Ungarn - Magyarország. A Kereskedelemügyi M. Kir. Miniszter megbízásából kiadja a Magyar Kir. Államvasutak igazgatósága. Szerk.: Kain Albert. Bp., 1911., Erdélyi. Német nyelven. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott, dombornyomású, festett egészvászon kötésben,