16608.
370. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után, A béke háborúi II. kötet. Bp., 1938, Franklin. Kiadói aranyozott félbőr kötés, gerinc kissé sérült (ragasztott), borítón tollas névbejegyzéssel, kopottas állapotban.