https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 29

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katonai zseb-lexikon 1939. Szerk.: Zachár Sándor. Bp.,1939, Attila-nyomda, XLVII+679 p. +9 melléklet. Későbbi műbőr kötés, 50. oldalig enyhén foltos lapokkal.
16590.

Katonai zseb-lexikon 1939. Szerk.: Zachár Sándor. Bp.,1939, Attila-nyomda, XLVII+679 p. +9 melléklet. Későbbi műbőr kötés, 50. oldalig enyhén foltos lapokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Németh József: A Fegyver és Gázkészülékgyár 100 éve. (1891-1991.) Bp., 1991., FÉG. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
16591.

Dr. Németh József: A Fegyver és Gázkészülékgyár 100 éve. (1891-1991.) Bp., 1991., FÉG. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
10
Hardie, Martin / Arthur K. Sabin (Ed.):War Posters. Issued by Belligerent and Neutral Nations 1914-1919. London, 1920. A6C Black. Magyar poszterekkel. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben. Angol nyelven. / Slightly worn full linen binding. In English language.
16592.

Hardie, Martin / Arthur K. Sabin (Ed.):War Posters. Issued by Belligerent and Neutral Nations 1914-1919. London, 1920. A6C Black. Magyar poszterekkel. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötésben. Angol nyelven. / Slightly worn full linen binding. In English language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
EUR
,
26,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Vajay Szabolcs: A Johannita rend lovagjai 1854-1987. H.n. 1987. k.n. Kiadói műbőr kötésben, kiadói védőborítóban, enyhén kopottas állapotban
16593.

Vajay Szabolcs: A Johannita rend lovagjai 1854-1987. H.n. 1987. k.n. Kiadói műbőr kötésben, kiadói védőborítóban, enyhén kopottas állapotban

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
3
Huszár Károly: A magyar nép hősei. Jellemző történetek a világháborúból. Nemess Mihály rajzaival. Bp.,1915., Szent István-Társulat. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, az elülső borító levált. Számozott, 2375. számú példány.
16594.

Huszár Károly: A magyar nép hősei. Jellemző történetek a világháborúból. Nemess Mihály rajzaival. Bp.,1915., Szent István-Társulat. Fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, az elülső borító levált. Számozott, 2375. számú példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
5
Clair Vilmos: Párbaj-codex. Bp., 1992, Móra. Az 1914. évi kiadás (Bp., Singer és Wolfner) reprintje! Kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval.
16595.

Clair Vilmos: Párbaj-codex. Bp., 1992, Móra. Az 1914. évi kiadás (Bp., Singer és Wolfner) reprintje! Kartonált papírkötésben, kissé foltos borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
9
Verebélyi Kincső: Célra tarts! Festett lőtáblák Magyarországon. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. . Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló ajándékozási sorokkal.
16596.

Verebélyi Kincső: Célra tarts! Festett lőtáblák Magyarországon. Bp., 1988, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. . Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus részére szóló ajándékozási sorokkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
14
M. Szabó Miklós: A magyar katonai felsőoktatás története 1947-1956. Bp., 2004, Zrínyi Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16597.

M. Szabó Miklós: A magyar katonai felsőoktatás története 1947-1956. Bp., 2004, Zrínyi Kiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Pintér Tamás-Rózsafi János-Stencinger Norbert: Magyar ezredek a Doberdó-fennsík védelmében. Bp.,2009, Hibernia Nova-Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16598.

Pintér Tamás-Rózsafi János-Stencinger Norbert: Magyar ezredek a Doberdó-fennsík védelmében. Bp.,2009, Hibernia Nova-Zrínyi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Kováts Zoltán / Nagy István: Kézi lőfegyverek. Típuskönyv. Bp., 1986, Zrínyi Katonai Kiadó. + Kováts Zoltán: Nyílpuska, puska, géppuska. Kiadói kartonálás
16599.

Kováts Zoltán / Nagy István: Kézi lőfegyverek. Típuskönyv. Bp., 1986, Zrínyi Katonai Kiadó. + Kováts Zoltán: Nyílpuska, puska, géppuska. Kiadói kartonálás

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Nagy János, Dr. Pataki István, Sterl István (szerk.): 20 év a szocializmus és a béke védelmében . Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói vászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
16600.

Nagy János, Dr. Pataki István, Sterl István (szerk.): 20 év a szocializmus és a béke védelmében . Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói vászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Dombrády Lóránd, Nagy Gábor (szerk.): Fegyverrel a hazáért. Magyar ellenállási és partizánharcok a második világháború idején. Bp., 1980, Kossuth-Zrínyi. Kiadói vászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.
16601.

Dombrády Lóránd, Nagy Gábor (szerk.): Fegyverrel a hazáért. Magyar ellenállási és partizánharcok a második világháború idején. Bp., 1980, Kossuth-Zrínyi. Kiadói vászon kötés, kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz