Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 253
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2158011
17369
370
Haller István? A keresztény politika. Bp., 1926. Apostol. Kiadói papírkötés 2157897
17370
370
Homéroszi himnuszok. Fordította: Devecseri Gábor. Teljes kiadás. Bp.,[1948],Új Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban, a papír védőborítón kis szakadással. 2160200
17371
370
Veres Péter: Szűk esztendő. Bp., 1942., Magyar Élet. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott gerinccel. 2159976
17372
370
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Bp.,1958., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 2160312
17373
370
A magyar öntudat kistükre. Bp., 1943., Felső Kereskedelmi Iskolai Tanárok Nemzeti Szövetségének Kiadása. Kiadói papírkötésben, kissé szakadozott borítószélekkel. 2157023
17374
370
Beke Albert: Hatalom és szerep. (Gyulai Pál, az ember.) Bp., 1994., Mundus. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés. 2156511
17375
370
Bors Szilveszter: Első könyvünk. Alapítás, olvasmányok, számolás és mérés. A falusi iskolák számára. Dankó Ödön rajzaival. Bp., 1948, Vallás- és Közoktatásügyi Miniszter,(Kalász Könyvkiadó-ny.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval. 2155102
17376
370
Eszterhás István: A bíboros és a rendőr. Cleveland Heights, 1985, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. 2155095
17377
370
Eszterhás István: A besúgó és az apostol. Magyar Könyvtár I. Cleveland,[1952.], Katolikus Magyarok Vasárnapja. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. 2155090
17378
370
Eszterhás István: Mendő Szabó Mári néni komendál. Magyar Könyvtár. Cleveland,1960, Magyar Könyvtár. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány. 2156061
17379
370
Esselmont J. E.: Bahá'u'lláh és az új korszak. Ford.: Steiner György. Bevezetéssel ellátta: Vámbéry Rusztem és Martha Root. Bp., 1933., Gergely R., XXIII+1 t.+263 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, a gerincre ragasztott címfelirattal, pár lapon aláhúzással. 2155081
17380
370
Eszterhás István: Kakucsográfia. Cleveland Heights, 1987, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: