https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 253

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Vegyes Ady Endre témájú könyvtétel, 9 db  Schöpflin Aladár: Ady Endre. Bp.,[1934], Nyugat. Első kiadás. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.  Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., (1936.) Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói kopott, foltos egészvászon kötésben.  A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával. A versek és cikkek kiválasztását Erdődy János és dr. Szalai Sándor végezte. Az eredeti borító Berény Róbert grafikája. Bp.,(1945),Népszava, (Hungária Nyomda Rt.-ny.), 227 p. Kiadói szakadt papírkötésben, hiányos gerinccel.   Révai József: Ady Endre. - - előadása a Magyar Kommunista Párt országos székházában 1946. jan. 27.-én tartott emlékünnepélyen. Bp., 1946, Szikra. Kiadói papírkötés.   Révai József: Ady. Bp.,1949, Szikra. Kiadói papírkötés.  Bölöni György: Az igazi Ady. Bp.,1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Vezér Erzsébet: Ady Endre élete és pályája. Bp.,1969, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Ady Endre: Életem nyitott könyve. Fellapozta Kovalovszky Miklós. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Itóka. Ady Párizsban. A bevezető tanulmányxt írta, válogatta, és jegyzetekkel ellátta: Robotos Imre. Téka. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés.
17357.

Vegyes Ady Endre témájú könyvtétel, 9 db Schöpflin Aladár: Ady Endre. Bp.,[1934], Nyugat. Első kiadás. Kiadói kopott aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., (1936.) Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói kopott, foltos egészvászon kötésben. A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával. A versek és cikkek kiválasztását Erdődy János és dr. Szalai Sándor végezte. Az eredeti borító Berény Róbert grafikája. Bp.,(1945),Népszava, (Hungária Nyomda Rt.-ny.), 227 p. Kiadói szakadt papírkötésben, hiányos gerinccel. Révai József: Ady Endre. - - előadása a Magyar Kommunista Párt országos székházában 1946. jan. 27.-én tartott emlékünnepélyen. Bp., 1946, Szikra. Kiadói papírkötés. Révai József: Ady. Bp.,1949, Szikra. Kiadói papírkötés. Bölöni György: Az igazi Ady. Bp.,1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Vezér Erzsébet: Ady Endre élete és pályája. Bp.,1969, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Ady Endre: Életem nyitott könyve. Fellapozta Kovalovszky Miklós. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Itóka. Ady Párizsban. A bevezető tanulmányxt írta, válogatta, és jegyzetekkel ellátta: Robotos Imre. Téka. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
1
Ady Endre: Vallomások és tanulmányok. Magyar és külföldi irodalom. Ady Endre összes művei III. köt. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés,
17358.

Ady Endre: Vallomások és tanulmányok. Magyar és külföldi irodalom. Ady Endre összes művei III. köt. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói félvászon kötés,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Révész Béla: Ady tragédiája 1-2. köt. A háború, a házasság és forradalom évei. (Egybekötve.) Bp.,[1925.], Athenaeum, 1 t. (címkép, Székely Aladár felvétele)+192+24 t.+9 hasonmás.; 2 t. (címképek, az első Székely Aladár felvétele)+192 p.+ 33 t.+ 1 kihajtható hasonmás. Kiadói javított gerincű papírkötés, körbevágott.
17359.

Révész Béla: Ady tragédiája 1-2. köt. A háború, a házasság és forradalom évei. (Egybekötve.) Bp.,[1925.], Athenaeum, 1 t. (címkép, Székely Aladár felvétele)+192+24 t.+9 hasonmás.; 2 t. (címképek, az első Székely Aladár felvétele)+192 p.+ 33 t.+ 1 kihajtható hasonmás. Kiadói javított gerincű papírkötés, körbevágott.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Heltai Gáspár: A bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme. Szerk.: Keleti Artúr. Tevan amatőr-sorozat 13. Békéscsaba, 1943, Tevan Nyomda, 155+5 p. Korda Géza fametszeteivel illusztrált. Az 1566. évi kolozsvári kiadás reprintje. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Számozott (1200/946.) példány.
17360.

Heltai Gáspár: A bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme. Szerk.: Keleti Artúr. Tevan amatőr-sorozat 13. Békéscsaba, 1943, Tevan Nyomda, 155+5 p. Korda Géza fametszeteivel illusztrált. Az 1566. évi kolozsvári kiadás reprintje. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban. Számozott (1200/946.) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Széchenyi Dénes: Adalékok a lovaglás tanításához. Bp., 1987., Agroinform. Kiadói kartonált papírkötés. Heckenast Gusztáv 1871-es kiadásának reprint kiadása.
17361.

Széchenyi Dénes: Adalékok a lovaglás tanításához. Bp., 1987., Agroinform. Kiadói kartonált papírkötés. Heckenast Gusztáv 1871-es kiadásának reprint kiadása.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
Jókai Anna: A mérleg nyelve. I. köt. Bp.,2002, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) által dedikált.
17362.

Jókai Anna: A mérleg nyelve. I. köt. Bp.,2002, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Michael Ende: A végtelen történet. Fordította: Hárs Ernő. Bp.,1986, Árkádia. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, enyhén sérült, borító foltos
17363.

Michael Ende: A végtelen történet. Fordította: Hárs Ernő. Bp.,1986, Árkádia. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, enyhén sérült, borító foltos

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Jankovics Marcell: A fa mitológiája. Debrecen, 1991, Alföldi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóban.
17364.

Jankovics Marcell: A fa mitológiája. Debrecen, 1991, Alföldi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2
Gálvölgyi János: Jókedvet adj! Bp., 2010., Jaffa. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Gálvölgyi János (1948- ) által dedikált.
17365.

Gálvölgyi János: Jókedvet adj! Bp., 2010., Jaffa. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Gálvölgyi János (1948- ) által dedikált.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2
Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott piros egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince és borítója kissé kopott, fűzése laza, lapszéli folttal, az V. kötet elülső borítóján kis foltokkal.
17366.

Arany János össze munkái I-V. (Négy kötetbe kötve, teljes sorozat.) I. Kisebb költeményei. II. Elbeszélő költeményei. III. Elbeszélő költeményei. IV. Műfordításai. V. Prózai dolgozatai. Rendezte és gondozta Dr. Voinovich Géza. Bp.,(1924),Franklin, 232 p.+2 t.+235+357+356+382 p. Kiadói festett, dúsan aranyozott piros egészvászon-kötés, kissé kopott borítókkal, az I. kötet gerince és borítója kissé kopott, fűzése laza, lapszéli folttal, az V. kötet elülső borítóján kis foltokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
EUR
,
41,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Garai Gábor: Elégiák évada. Bp., 1974., Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. A szerző által dedikált.
17367.

Garai Gábor: Elégiák évada. Bp., 1974., Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Nyáry Andor: Harangok (Magyar feltámadás). Fővárosi és Vidéki Színházak Műsora 57. szám. Bp., 1938, Kókai Lajos Kiadása. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17368.

Nyáry Andor: Harangok (Magyar feltámadás). Fővárosi és Vidéki Színházak Műsora 57. szám. Bp., 1938, Kókai Lajos Kiadása. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám:
Itt követheti, hogy hol tartunk a teremben. A tétel oldalán tud ajánlatot tenni.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz