12454.
370. Lezárult gyorsárverés
Fotó
4 000 Ft
Carl Zapletal (1876-1941). Autó hegyvidéki úton, 1920-30 körül, feltehetően ausztriai helyszínen, fotó, jelzett, üvegezett fa keretben, 27,5x37,5 cm / Carl Zapletal (1876-1941): Car on a mountain road, around 1920-30, probably in Austria, photo, signed, framed under glass, 27,5x37,5 cm