Mezei F jelzéssel: Anya és gyermeke pipacsmezőben. Olaj, vászon, sérül... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/370/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Mezei-F-jelzessel-Anya-es-gyermeke-pipacsmezoben-Olaj-vaszon-serult-Diszes-serult-fa-~II2157156
2157156
10176
370
Leírás: Mezei F jelzéssel: Anya és gyermeke pipacsmezőben. Olaj, vászon, sérült. Díszes, sérült fa keretben, 60×50 cm
: kozár_edit