Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2103984
10060
370
Decsei Ildikó (1967-): Az Alfa és az Omega. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 50×65 cm 2159699
10061
370
Deli Antal (1886-1960): Aratók. Pasztell, papír, jelzett 35x45 cm 2159702
10062
370
Deli Antal (1886-1960): Házak. Pasztell, papír, jelzett 26x34 cm 2030627
10063
370
65000
Dévényi János (1956-): Négykörös kompozíció (2016.) Akril, vászon, jelzett (hátoldalán), keretben, 50×70 cm 2119609
10064
370
28000
Dévényi János (1956-): Színes körök. Akril, vászon, jelzett (hátoldalán), 30x30 cm 2137334
10065
370
Diósy jelzéssel: Nagyvárosi sziluett. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 40x50 cm 2072233
10066
370
Dobos Lajos (1921-2012): A majom. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×5 cm 2153002
10067
370
11000
Dobroszláv József (1932-2016): Veszprémi utca. Akvarell, papír, jelzett, datált (1969), paszpartuban, a hátoldalán a művész saját kezű soraival, 32,5x46,5 cm 2032207
10068
370
Dunai Imre (1939-2004): 3 db karikatúra, tus, papír, 2 db jelzett, 17,5×17,5 cm-23×20 cm 2159229
10069
370
Erdélyi jelzéssel: Táj (vázlat). Olaj, papír, sérült, 50,5×40,5 cm 2158102
10070
370
Faragó jelzéssel: Keleti férfi. Tus, akvarell, ceruza, papír, 27x21 cm 2101678
10071
370
Faragó jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 38×28 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft