Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2157957
10036
370
Boldizsár István (1897-1984): Balaton. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel. Lap széle enyhén foltos, 17x29 cm 2157944
10037
370
Boldizsár István (1897-1984): Arckép. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel. Lap széle enyhén foltos, 26,5x21 cm 2157984
10038
370
3800
Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis. Rézkarc, papír, jelzett. Hátoldalán Rézkarcoló Alkotóművészek Közössége 1953 bélyegzővel. 45x34 cm 2157667
10039
370
Boldizsár István (1897-1984): Kút. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 14,5x19 cm 2157662
10040
370
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 15,5x35 cm 2157653
10041
370
Boldizsár István (1897-1984): Falusi udvar. Rézkarc, papír, hajtásnyommal, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 19x33 cm 2145324
10042
370
15000
Bolmányi jelzéssel: Asztali csendélet. Pasztell, papír, 30,5×42,5 cm 2060584
10043
370
6500
Borbély Gizella (1920-1994): Madárijesztő, pasztell, papír, jelzett, 49×34,5 cm 2156476
10044
370
22000
Bornemisza László (1910-1995): Megbeszélés. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán 2 régi címkével, egyikén 56.IV.12 dátummal, 40×50 cm 2156675
10045
370
19000
Budai László (1965): Merengő. Olaj, farost, jelzett, keretben, hátoldalán címkével, 40×30 cm 2123958
10046
370
Bujdosó Dénes (1932-): Női energia. Olaj, vászon, jelzett, 62x70 cm Keretben 2155344
10047
370
14000
Bowon Chung (?-?): 1986. Kompozíció. Hommage a Pátkay. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 33×25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft