Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 91

1934. Sipőcz versenydíj jelzett Ag díjérem. BUDAPEST SPORT EGYESÜLET VERSENYDÍJA Sipőcz-serleg II. 1934. (32mm/12,93g) T:2 ph.
30988.

1934. "Sipőcz versenydíj" jelzett Ag díjérem. "BUDAPEST SPORT EGYESÜLET VERSENYDÍJA Sipőcz-serleg II. 1934." (32mm/12,93g) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1934. Evezős Br sport emlékplakett elő- és hátlapon gravírozva, hátlapon a hajó legénységének névsorával GERHARDT EMLÉKVERSENY 1934. VIII. 26. / 1. BART K. 2. ELSASSER V. 3. POÓR S. 4. POÓR T. 5. KORN I. 6. WEISZ I. KAUERT F. (61x41mm) T:1-
30989.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
1934. Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912 egyoldalas Br sport díjérem, zománcbetéttel, ARKANZAS gyártói jelzéssel, hátlapon gravírozva Úszás I. 1934 (40mm) T:1-
30990.

1934. "Magyar Általános Hitelbank Tisztviselőinek Sportegylete 1912" egyoldalas Br sport díjérem, zománcbetéttel, "ARKANZAS" gyártói jelzéssel, hátlapon gravírozva "Úszás I. 1934" (40mm) T:1-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1935. BSE (Budapesti Sport Egylet) Autómotor Szakosztály Buday Béla B. Kenesei (Balatonkenesei) Emléktúra 1935 egyoldalas zománcbetétes Br plakett márványtalpon (59x40mm) T:1-
30991.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1935. Ferencvárosi Torna Club Br emlékplakett F.T.C. AUTOMOBIL ÉS MOTORKERÉKPÁR SZAKOSZTÁLYA BALATONI FUTÁRVERSENY 1935. hátoldalán BOCZÁN GY. BUDAPEST RÁKÓCZI ÚT 6. gyártói jelzéssel (39x69mm) T:1-
30992.

1935. "Ferencvárosi Torna Club" Br emlékplakett "F.T.C. AUTOMOBIL ÉS MOTORKERÉKPÁR SZAKOSZTÁLYA BALATONI FUTÁRVERSENY 1935." hátoldalán "BOCZÁN GY. BUDAPEST RÁKÓCZI ÚT 6." gyártói jelzéssel (39x69mm) T:1-

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1935. KIR. MAGY. AUTOMOBIL CLUB RÉSZTVÉTELI ÉREM / K.M.A.C. HÁRMASHATÁRHEGY 1935.XI.10. aranyozott Br érem BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (42mm) T:2
30993.

1935. "KIR. MAGY. AUTOMOBIL CLUB RÉSZTVÉTELI ÉREM / K.M.A.C. HÁRMASHATÁRHEGY 1935.XI.10." aranyozott Br érem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (42mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1935. M.A.C. (Magyar Athletikai Club) egyoldalas Br díjérem, zománcbetéttel, előlapon gravírozva M.A.C. Evezősosztály 1934 Dubló I., hátlapon BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (51mm) T:2
30994.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1935. M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya hátlapon gravírozva Nyolcas I. zománcbetétes Br sport díjérem, BERÁN N gyártói jelzéssel (50mm) T:1-
30995.

1935. "M.A.C. (Magyar Athletikai Club) Evezős Osztálya" hátlapon gravírozva "Nyolcas I." zománcbetétes Br sport díjérem, "BERÁN N" gyártói jelzéssel (50mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1935. Magyar Testgyakorlók Köre 1888 jelzett Ag hamutál, a sportegyesület díjérmének előlapjával, LEGJOBB IFJÚSÁGI MTK ATLÉTÁNAK 1935 gravírozással FM gyártói jelzéssel, eredeti tokban (22,48g/0.800/72x99mm) T:1- patina
30996.

1935. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888" jelzett Ag hamutál, a sportegyesület díjérmének előlapjával, "LEGJOBB IFJÚSÁGI MTK ATLÉTÁNAK 1935" gravírozással "FM" gyártói jelzéssel, eredeti tokban (22,48g/0.800/72x99mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
30997.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1936. Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 - Herzum János úrnak a Pestvidéki Kerület elnökének 10 éves fáradhatatlan munkásságának emlékére 1926-1936 fém érem (36mm) márványlapon (102x60mm), LUDVIG gyártói jelzéssel T:2
30998.

1936. "Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség 1907-1932 - Herzum János úrnak a Pestvidéki Kerület elnökének 10 éves fáradhatatlan munkásságának emlékére 1926-1936" fém érem (36mm) márványlapon (102x60mm), "LUDVIG" gyártói jelzéssel T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
1937. K.M.A.C. TÉLI VERSENY 1935.II.10. aranyozott Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, hátoldalán BERÁN N BPEST gyártói jelzéssel (50mm) T:1- ph. Hungary 1937. K.M.A.C. winter race 10.02.1935. gold plated Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with BERÁN N BPEST makers mark on the reverse (50mm) C:AU edge error
30999.

1937. "K.M.A.C. TÉLI VERSENY 1935.II.10." aranyozott Br díjérem a KMAC (Királyi Magyar Automobil Club) zománcozott címerével, hátoldalán "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (50mm) T:1- ph. Hungary 1937. "K.M.A.C. winter race 10.02.1935." gold plated Br medal with enamelled KMAC (Royal Hungarian Automobile Club) logo, with "BERÁN N BPEST" maker's mark on the reverse (50mm) C:AU edge error

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft