Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 91
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2072203
30976
369
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1903. "BUDAPESTI JÓ BARÁT K. 1903 K." Ag sportdíjérem mellszalaggal "M.P." jelzéssel (10,94g/29mm) T:1-,2 2151001
30977
369
Numizmatika
1905. "Artista BE - Komikus-verseny 1905 Feburár hó 19-én / Az érdem jeléül - I. díj" aranyozott Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel mellszalagon, eredeti tokban (~9g/30mm) T:2 ph. 2145773
30978
369
Numizmatika
~1910-1920. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság, buzgalom, barátság" Br sportérem (34mm) + 1921. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége / P.M.K.B. T.E. 1930.I.28." Br díjérem (37mm) T:2 kis ph. 2055702
30979
369
2200
Numizmatika
1926. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja Budapest = Anno Domini MDCCCCXXIII" kétoldalas, öntött Br plakett. Szign.: ÖP(?) (34x51mm) T:2 ph. 2055754
30980
369
2200
Numizmatika
1928. "Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928" aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2 2131574
30981
369
Numizmatika
1928. "KANSZ - B. VASUTAS - SPORT - CLUB / 100. JÁTÉKÁNAK EMLÉKÉRE 1928.II.26." kétoldalas, jelzetlen Ag, labdarúgó sport emlékplakett (64,01g/40x60mm) T:2 2131765
30982
369
Numizmatika
1928. "C.L.L. (Cégcsapatok Labdarúgó Ligája) / Bajnokság III. helyezett 1928" jelzett Ag labdarúgó díjérem füllel, FM gyártói jelzéssel (53x42mm/0.800/32,92g) T:2- 2077182
30983
369
Numizmatika
1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés 2145785
30984
369
Numizmatika
~1930-1940. "Az Óbudai Tornaegylet Verseny Dija - Erő Épség Egyetértés 1872" Br díjérem (30,5mm) T:2 kis patina 2115037
30985
369
4400
Numizmatika
1932. A Duna Sport Club evezős, egyoldalas Br sport emlékplakettje, hátoldalon "BELVÁROSI VÉSNÖK ÜZLET" gyártói jelzéssel (49x71mm) T:2 2060198
30986
369
Numizmatika
1932. "Szebb jövőt! - Bajnokunknak hódolattal és szeretettel - 1932. december have - Gödöllői Levente Egyesület" ezüstözött Br lemezplakett (83x120mm) T:1-,2 2131891
30987
369
Numizmatika
1934. ",,BUDAPEST'' SPORTEGYESÜLET AUTO-MOTORKERÉKPÁROSZTÁLY - I. BAJNOKI FUTAM - 1934 II 18 / SCHEUER RÓBERT országgyűlési képviselőnek" Br díjplakett zománcozott BSE címerrel (93x63mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft