Kanada DN "1911 One Dollar Canada / GEROGIVS V DEI GRA REX ET IND IMP" peremen jelzett Ag, "COPY" jelzéssel (20g/0.999/40mm) T:PP
Canada ND "1911 One Dollar Canada / GEROGIVS V DEI GRA REX ET IND IMP" Ag commemorative medallion, hallmarked on edge, with "COPY" mark (20g/0.999/40mm) C:PP
Német államok / Hamburg 1706. 1M Ag jelzett utánveret (17,40g/0,999/34mm) T:1 (PP)
German States / Hamburg 1706. 1 Mark Ag hallmarked restrike (17,40g/0,999/34mm) C:UNC (PP)
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / Szent-Györgyi Albert 1893-1985, Szent István 1000-1038" aranyozott Cu emlékérem (2xklf) (40mm) T:PP egyiken felületi karc