Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, köves díszítéssel, jelzett, állítható h... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/369/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000021/Aranyozott-ezustAg-nyaklanc-koves-diszitessel-jelzett-allithato-h-max-42-cm-brutto~II2148561
2148561
19078
369
Jewellery
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, köves díszítéssel, jelzett, állítható h: max. 42 cm, bruttó: 4,8 g
: kozár_edit