cca 1880-1900 Leuzinger's Reise Reliefkarte von Tirol, Südbaiern und Salzburg nebst den angrenzenden Gebieten. Tirol, Dél-Bajorország, Salzburg és környező vidékek topográfiai térképe. 1:500000. A Edlinger's Verlag Innsbruck. Papír, vászonra ragasztva, több helyen enyhén szakadt. Ca.60x80 cm.
Der Krieg1866 in Italien und Südtirol vom k. und k. FZM. Freiherr von Scudier. X Generalkarte von Südtirol. 1:228:000. Photolihographie und Druck des k. und k. milit.-geograph. Institutes. Dél-Tirol térképe az 1866. évi háború idején. Hátoldalán M.K Hadtörténlemi Levéltár IV. csoport. Budapesti helyőrségi könyvtár bélyegzővel. Több helyen ragasztott. Ca.62x80 cm.
cca 1890-1900 Plan von Wien und Karte der Umgebung von Wien zu Woerl's Reisehandbücher, Wien, kopott aranyozott vászon-kötésben, a hajtás mentén kis szakadásokkal, 51x59cm, 59x67 cm
1938 Magyarország új határa, 1938. nov. 2. Bp., Magyaroszági Ruszinszkóiak Szervezete, második javított kiadás, hajtott, hajtás menti szakadással, a hátoldalán firkával, 34x50 cm