Térképek

Tételek száma: 134

1963 A Balaton térképe, 1:95 000, kiadja: Kartográfiai Vállalat, 33×95 cm
12788.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
26
1952 Bognár-Czinder-dr. Takács: Zsebatlasz, kiadja: Geodéziai és Kartográfiai Intézet, 32p
12789.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1900 Danzig térkép / Map of Gdansk Grieben Verlag, Berlin 42x55 cm
12790.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1880-1900 Leuzingers Reise Reliefkarte von Tirol, Südbaiern und Salzburg nebst den angrenzenden Gebieten. Tirol, Dél-Bajorország, Salzburg és környező vidékek topográfiai térképe. 1:500000. A Edlingers Verlag Innsbruck. Papír, vászonra ragasztva, több helyen enyhén szakadt. Ca.60x80 cm.
12791.

cca 1880-1900 Leuzinger's Reise Reliefkarte von Tirol, Südbaiern und Salzburg nebst den angrenzenden Gebieten. Tirol, Dél-Bajorország, Salzburg és környező vidékek topográfiai térképe. 1:500000. A Edlinger's Verlag Innsbruck. Papír, vászonra ragasztva, több helyen enyhén szakadt. Ca.60x80 cm.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Der Krieg1866 in Italien und Südtirol vom k. und k. FZM. Freiherr von Scudier. X Generalkarte von Südtirol. 1:228:000. Photolihographie und Druck des k. und k. milit.-geograph. Institutes. Dél-Tirol térképe az 1866. évi háború idején. Hátoldalán M.K Hadtörténlemi Levéltár IV. csoport. Budapesti helyőrségi könyvtár bélyegzővel. Több helyen ragasztott. Ca.62x80 cm.
12792.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1890-1900 Plan von Wien und Karte der Umgebung von Wien zu Woerls Reisehandbücher, Wien, kopott aranyozott vászon-kötésben, a hajtás mentén kis szakadásokkal, 51x59cm, 59x67 cm
12793.

cca 1890-1900 Plan von Wien und Karte der Umgebung von Wien zu Woerl's Reisehandbücher, Wien, kopott aranyozott vászon-kötésben, a hajtás mentén kis szakadásokkal, 51x59cm, 59x67 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kirándulók térképe sorozat: Soproni hegység. Magyar Földrajzi Intézet. Jó állapotban
12794.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1900 Östl. Salzkammergut, G. Freytags Touristen-Wanderkarte, 1: 100 000, vászontérkép, 68×50 cm
12795.

cca 1900 Östl. Salzkammergut, G. Freytag's Touristen-Wanderkarte, 1: 100 000, vászontérkép, 68×50 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 Österreichische Alpenländer, 1:850 000, Bibliographisches Institut Leipzig, vászontérkép, filces jelölésekkel, 41×65 cm
12796.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1938 Magyarország új határa, 1938. nov. 2. Bp., Magyaroszági Ruszinszkóiak Szervezete, második javított kiadás, hajtott, hajtás menti szakadással, a hátoldalán firkával, 34x50 cm
12797.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1929 Velencei tó és környéke M: 1:25.000 Kir. Állami Térképészet. Kirándulók térképe 17. sz. Vízisport térképek 3. sz. 64x49 cm
12798.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1891 Salzburg, 1:75000, k.u.k. militär-geographisches Institut, 47,5×62 cm
12799.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft